Taşyaka Mahallesi 144. Sk No:1/A Daire 4-Daire 2 Fethiye /MUĞLA

Başvuru Formu (1 nüsha, ıslak imzalı asıl) FGB internet adresi (www.fethiyegucbirligi.com) üzerinden indirilerek doldurulur. Başvuru Formunun ekine, yine internet sayfasından indirilen Belge Kullanım Sözleşmesi (2 nüsha ıslak imzalı asıl) imzalanarak, kimlik fotokopisi ve ödeme dekontu ile birlikte sınav tarihinden en az 10 gün önce FGB elden teslim edilir ya da kargo-posta yoluyla gönderilir.
Tüm başvurularda (elden/kargo/posta) sınav başvuru talebi Belgelendirme Koordinatörü tarafından incelenir. Başvurunun uygunluğunu kontrol edebilmek için belgelendirme ön koşulunda yer alan koşulun doğruluğu belgenin alındığı Kurum/Kuruluş üzerinden doğrular. Gönderilen/teslim edilen dokümanlarda herhangi bir eksik ya da hata varsa Belgelendirme Koordinatörü tarafından başvuru sahibi ile irtibata geçilerek tamamlanması istenir. Eksiklikleri tamamlanan başvuru sahibinin Başvuru Formunun başvuru onay hanesi Belgelendirme Koordinatörü tarafından imzalanarak onaylanır.
Onaylanmayan başvurular olması halinde ilgili başvuru sahibine e-posta/sms/telefon yoluyla başvuru reddine ilişkin bilgilendirme yapılır. Başvuru sürecinde anlatılan ön işlemleri gerçekleştirmeyen başvuru sahiplerinin başvuruları onaylanmaz.
Başvuru süreci tamamlanan ve onaylanan adaylar Sınav Katılımcı İmza Listesine Belgelendirme Koordinatörü tarafından eklenerek sınav organizasyonu hakkında adaylara e-posta/sms/telefon yoluyla bilgilendirme yapılır.
Adayların teorik sınava ulaşımı kendileri tarafından karşılanır. Yalnız, İş Sağlığı ve Güvenliği tedbirleri açısından performans sınavlarına ulaşımı FGB tarafından sağlanır.
Tandem Yamaç Paraşütü Pilotu mesleğinde çalışanların çalışma şekli, sayısı (şirketlerde çalışan pilotların sayısının az olması, kişilerin değişiklik göstermesi vb. düşünüldüğünde kurumsal/toplu başvuru alınması mümkün değildir. Bu nedenle; FGB bünyesinde sınavlara Kurumsal/toplu başvuru alınmayacaktır.

Başvuru Formu için tıklayınız.